Bluzy
Waluty:
Strona główna ::  Bezpieczeństwo

Nowości

Bluza z kolorowymi rękawami C'est La Vie Blanc AP8014
Bluza z kolorowymi rękawami C'est La Vie Blanc AP8014
PLN695.23  PLN173.86
Oszczędzasz: 75%

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Rozumiemy, że bardzo się martwisz o wykorzystanie i udostępnianie Twoich danych osobowych. Bardzo doceniamy Twoją wiarę w naszą ostrożność i wrażliwość na ten problem. Niniejsza deklaracja określi naszą politykę w zakresie ochrony prywatności użytkownika. Nasza strona internetowa jest w działaniu www.remontyuzar.pl.
Jeśli odwiedziłeś naszą witrynę internetową, będzie to uznane za Twoją akceptację dla tej polityki prywatnościy.

 

Automatycznie zbierane informacje

 

Kiedy kontaktujesz się z nami, otrzymasz i złożysz podane informacje.
Na przykład, podobnie jak w wielu innych witrynach, używamy "plików cookie".
Gdy odwiedzisz przeglądarkę internetową, zbierzemy kilka informacji. (Proszę odnieść się do przykładu procesu gromadzenia informacji podanego na końcu niniejszej polityki) Wiele firm oferuje technologię, która może pomóc w odwiedzeniu witryny anonimowo. Chociaż w tej sytuacji nie możemy zaoferować Państwu zindywidualizowanego doświadczenia w naszej witrynie, ponieważ identyfikator jest niezidentyfikowany, wciąż chcemy przypomnieć o istnieniu tych technologii.

 

Korespondencja e-mailAby ułatwić nam uczynienie poczty e-mail bardziej użytecznym i ciekawym, po otwarciu wiadomości e-mail otrzymujemy często pocztę potwierdzającą przeczytanie dostarczonego e-maila. (Jeśli komputer obsługuje tę funkcję) Porównujemy również listę klientów z innymi firmami, aby uniknąć śmieci. Informacje z innych zasobów: możemy zbierać Twoje informacje o innych zasobach i dodać je do naszej bazy danych klientów